مرکز پخش چرم گاوی اصل

چرم گاوی اصل یکی ز بهترین نوع چرم است که در مصرف انواع لباس زمستانی مانند پالتو و کاپشن و یا استفاده در روکش های ماشین و کیف و کفش و کمربند و انواع مبلمان استفاده می شود.از قدیم تا به امروز چرم یکی از مهم ترین فراورده هایی است که از پوست حیوانات درست می شود و از آن برای پوشش و صنعت های مختلف استفاده می شود.این سایت یکی از مراکز عمده چرم گاوی اصل است که به صورت اینترنتی فعالیت می کند.

مرکز پخش چرم گاوی اصل

چگونگی انتخاب بهترین نوع چرم گاوی

چگونگی انتخاب بهترین نوع چرم گاوی چرم یکی از پر طرفدارترین محصول در صنعت مد و روز دنیا است.و خواهان زیادی دارد به همین خاطر چرم های مصنوعی با کیفیت های مختلف در بازار بسیار زیاد است.همین عمر باعث شده تشخیص چرم اصل با چرم مصنوعی بسیار سخت باشد.برای خرید چرم اصل گاوی باید به نکات زیر توجه کنید.

  • اولین نکته که در خرید چرم باید دقت کرد قیمت این محصول است قیمت چرم اصل نسبت به چرم مصنوعی گران تر است اما این دلیل بر اصل بودن چرم نمی باشد.شما برای خرید این محصول باید اطلاعات کافی داشته باشد.
  • چرم اصل از بوی خاصی برخوردار است که شما نباید با خوشبوکننده های مصنوعی اشتباه بگیرید.
  • وقتی چرم میسوزد بوی موی حیوانات را می دهد نه بوی پلاستیک.
  • درون چرم اصل دارای پرزهای فشرده است و سطح بیرونی چرم زمخت و ناهموار است اما چرم مصنوعی اینطور نیست.
  • چرم طبیعی در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم است اما چرم مصنوعی بعد از تغییر اب و هوا پوست پوست می شود.
  • اگر از محصولات کیف و کفش چرم طبیعی استفاده کنید متوجه می شود که بعد از مدت طولانی شکل اجناس چرم کهنه نمی شود و حتی زیبا تر هم می شود.
  • سطح چرم گاوی اصل حالت براقی خاصی دارد که چرم مصنوعی اینگونه نیست.

چرم گاوی در سراسر دنیا خواستار بسیار زیادی دارد و از دلایل مهم آن متراکم بودن و فشرده بودن سطح چرم و همینطور سیقلی و یک دست بودن این نوع چرم است.چرم گاوی نسبت به مکانی از سطح گاو که برش داده می شود قیمت گذاری و کیفیت گذاری می شود، اگر سطح پشت گاو و بدنه ی گاو باشد از بالاترین کیفیت است اما اگر پاها و دم و دیگر اعضای پوست گاو باشد از کیفیت کمتری برخوردار است.برای خرید چرم گاوی عمده و جزئی به این سایت اینترنتی مراجعه کنید.

قیمت عمده چرم گاوی اصل

قیمت عمده چرم گاوی اصل برای خرید انواع چرم گاوی اصل که تنوع در رنگ در آن بسیار زیاد است می توانید به تولیدکنندگان بسیاری در کشورمان مراجعه کنید ولی همانطور که میدانید این محصول به صورت مصنوعی تولید می شود و تشخیص آن بسیار سخت است می توانید برای خرید ورم گاوی اصل به این سایت مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما